8 (066) 877-06-70
Главная КОНТАКТИ Мапа сайту
Megadevelopment
ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОЕКТИ
ОФІСНІ ЦЕНТРИ
м. КИЄВА
Ru Ua En
КОНТАКТИ
Megadevelopment
Головна сторінка > Проекти > Офісний центр «STEND», ІІ етап

Офісний центр «STEND», ІІ етап

ОЦ "STEND", II етап, вул. Васильківська, 14
Загальна площа 75 342, 58 кв.м.

Реалізувавши І етап проекту «Реконструкція адміністративно-лабораторного корпусу та будівлі механозбірного цеху під адміністративно-побутові будівлі по вул. Васильківській, 14 в Голосіївському районі м. Києва», компанія MEGADEVELOPMENT перейшла до реалізації другого етапу – будівництво бізнес центру класу «В+».

В якості проектної організації була залучена архітектурна майстерня «ТАМ А.Пашенько», що має великий досвід в реалізації подібних проектів. На етапах розробки концепції та проектування приймають участь спеціалісти компанії «Colliers International», провідної міжнародної організації на ринку нерухомості.

В травні 2008 року на секції Містобудівної ради м. Києва було успішно захищено містобудівне обґрунтування даного проекту. На даний момент ведеться проектування комплексу на стадії «Проект».

Друга черга проекту «Реконструкція підприємства під адміністративно-побутовий комплекс з оздоровчим центром та підземним паркінгом по вул. Васильківській, 14 в Голосіївському районі м. Києва» включає в себе чотири різноповерхових будівлі 1-12 поверхів та підземним паркінгом під усім комплексом.

Майбутній БЦ буде включати в себе офісні приміщення з вільним плануванням площею понад 30 000 кв.м., оздоровчий комплекс площею понад 900 кв.м, ресторани, конференц-зал, побутові приміщення. Підземний паркінг загальною площею 30 269,43 кв.м., розрахований на 606 маш/місць.

Конструктив проектованих будівель – залізобетонний монолітний каркас з безбалочним перекриттям і сіткою колон 8х8м. Дане рішення дозволяє новому комплексу бути дуже гнучким до побажань орендаторів та реалізації різноманітних планувань.

БЦ матиме свою автономну котельню і кондиціонування системи чиллер–фенкойл з регулюванням режиму в кожному приміщенні, котрі забезпечать максимально комфортний клімат для роботи. Сучасна система пожежної сигналізації, автоматична система пожежегасіння, цифрове відеоспостереження, система контроль-доступу та швидкісні ліфти вантажопідйомністю 750-1000кг зроблять цей комплекс максимально комфортним та безпечним.

www.stend-office.com.ua 
 

Copyright © 2008