8 (066) 877-06-70
Главная КОНТАКТИ Мапа сайту
Megadevelopment
ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОЕКТИ
ОФІСНІ ЦЕНТРИ
м. КИЄВА
Ru Ua En
КОНТАКТИ
Megadevelopment
Головна сторінка > Проекти > Офісний центр «IRVA»

Офісний центр «IRVA»

вул. Радищева, 10/14
Загальна площа – 26 000 кв.м

IRVA – офісний центр, котрий надає послуги на ринку нерухомості уже понад 7 років. На сьогоднішній день це високоякісний об’єкт нерухомості. Комплекс має зручне розташування по вулиці Радищева, 10/14, поблизу станції метро «Берестейська» та основних транспортних магістралей міста. Дизайн, використання передових технологій та дорогого устаткування по праву дає можливість присвоїти йому клас «В» згідно міжнародної системи класності.

Проект офісного центру реалізується в дві черги. Першу чергу було введено в експлуатацію в лютому 2007 року і фактично здано в оренду. Введення в експлуатацію другої черги припало на кінець 2008 року. Це восьмиповерхова будівля площею 12 000 кв.м., з яких орендована площа становитиь 9 000 кв.м. Загальна площа всього комплексу складає 26 000 кв.м

Інфраструктура офісного центру представлена рестораном швидкого харчування «Єврохата», відділенням банку "Діамант Банк" , салоном краси та автомийкою. Також, можна скористатися послугами конференц-залу з сучасним устаткуванням. Окрім гостьового паркінгу, на території офісного центру знаходиться наземний паркувальний майданчик, котрий може вмістити до 300 машин.

За роки роботи офісний центр IRVA зайняв стійку позицію на ринку нерухомості і заявив про себе як про один з найбільш актуальних бізнес центрів Києва. Клієнтами бізнес центру стали відомі міжнародні представництва та великі вітчизняні організації – ABBY, Luxoft, Енергосталь, Діамант Банк, Bosh, Huawey, та багато ін.


 www.irva.com.ua


Copyright © 2008