8 (066) 877-06-70
Главная КОНТАКТИ Мапа сайту
Megadevelopment
ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОЕКТИ
ОФІСНІ ЦЕНТРИ
м. КИЄВА
Ru Ua En
КОНТАКТИ
Megadevelopment
Головна сторінка > Проекти > Офісний центр "IRVA" ІІ етап

Офісний центр "IRVA" ІІ етап

вул. Радищева, 10/14
Загальна площа –26 000 кв.м

Компанія MEGADEVELOPMENT завершила реалізацію ІІ стадії ОЦ "IRVA"– реконструкції корпусу "Б". Бізнес центр "IRVA", на сьогодні є високоякісним об'єктом нерухомості.

Архітектурне рішення:
Реконструйований корпус "Б" - це восьмиповерхова будівля загальною площею 12 000 кв.м., з яких 10 000 кв.м. складе площа, що буде здаватись в оренду. Наявність вільного простору на поверсі площею 1 400 кв.м. дозволяє врахувати будь-які побажання орендаря при плануванні офісу. Також, з метою удосконалення планувань і організації зручного доступу до офісних приміщень було ухвалено рішення про будівництво додаткових ліфтових шахт і входу.

Фасадне оздоблення виконано з використанням енергозберігаючих світлопрозорих (структурне скління) та вентильованих фасадних систем.

Інженерні рішення:
Будівля обладнана системою вентиляції наддувно-витяжного типу, яка забезпечує триразовий обмін повітря протягом години та системою димовидалення, на базі агрегатів KLM виробництва компанії LENOX (Франція). Центральна двотрубна система кондиціонування чиллер-фанкоїл надає можливість незалежного регулювання температури в кожному приміщенні (комфорт-зона - 20кв.м.).

Теплопостачання будівлі забезпечується за рахунок власної газової котельної установки, обладнаної устаткуванням Vissman Vitoplex 100 (Німеччина) загальною потужністю 5,72 МВт з двома тепловими пунктами.

Джерелом водопостачання є міський водопровід. Підключення здійснюється за допомогою двох трубопроводів діаметром 150 мм. Для поліпшення водопостачання встановлено насосну станцію, що забезпечує тиск в господарсько-питному водопроводі 5 Атм, а в протипожежному - 16 Атм. У будівлі вбудовані стояки системи господарсько-побутової каналізації для відведення стічних вод від санітарних приладів. Всі трубопроводи стояків надземної частини будівлі монтуються із труб ПВХ, а труби, прокладені нижче відмітки 0,00 та витяжна частина стояків - з труб ПВХ призначених для зовнішніх робіт. Труби звукоізольовані.

Друга категорія надійності електропостачання забезпечується за рахунок двох ТП (трансформаторних підстанцій), потужністю 1000 кВт, які живляться від двох незалежних підстанцій міста з АВР. Електропостачання приміщень офісного центру здійснюється від низьковольтного двохсекційного розподільчого щита 380/220 В, 50 Гц, відповідно із вимогами до 2-ї категорії надійності, через електричні щитки, що встановлені на кожному поверсі. Одночасне електричне навантаження внутрішньої мережі електропостачання для офісних приміщень складає 70 Вт/м 2. Вертикальна і горизонтальна прокладка електропроводки здійснюється "приховано" в перегородках. Вся електропроводка виконується трьох- і п'ятижильними кабелями та проводами із мідними жилами. Для робочого і аварійного освітлення використовуються стандартні 4-лампові люмінесцентні світильники 600 х 600 мм з матовим відбивачем (категорія І) виробництва "Philips" (Голландія).

Будівля обладнана адресною пожежною сигналізацією, виробництва компанії Sistem Sensor, що складається із: головної панелі, димових сенсорів, теплових сенсорів, пожежників сенсорів прихованих під підвісною стелею. Для візуального контролю сенсори мають індикацію нормального режиму та стану тривоги.

Будівля оснащена системою охоронної сигналізації. У всіх коридорах встановлені датчики руху. Постановка та зняття з охорони проводиться централізовано з пульта чергового. Офісний центр оснащений система відеоспостереження цифрового типу, яка охоплює місця загального користування та периметр будівлі.

Інфраструктура:
Інфраструктура офісного центру представлена рестораном швидкого харчування "Єврохата", відділенням банку "Діамант Банк", салоном краси, автомийкою а також конференц-залом, оснащеним мультимедійним устаткуванням, розрахованим на 30 осіб.

До будівлі заведені телефонні лінії п'яти операторів зв'язку. Кожному орендареві виділяється на кожні 30 кв.м. одна телефонна лінія та встановлюється одна розетка на кожні 10 кв.м.

www.irva.com.ua 11.12.2008 г.

Copyright © 2008