8 (066) 877-06-70
Главная КОНТАКТИ Мапа сайту
Megadevelopment
ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОЕКТИ
ОФІСНІ ЦЕНТРИ
м. КИЄВА
Ru Ua En
КОНТАКТИ
Megadevelopment
Головна сторінка > Проекти > ТЦ «Варшавський»

ТЦ «Варшавський»

м. Луцьк, вул. Конякіна, 30
Загальна площа – 6 570 кв.м

Луцьк – сучасне європейське місто з багатою стародавньою історією. Воно приваблює туристів не лише європейською вишуканістю, але і щедрою українською гостинністю. 

20 грудня 2008 року в м. Луцьк відбулось відкриття нового торгового центру «Варшавський».

ТЦ «Варшавський» розташований поруч з автостанцією та залізничним вокзалом. Комплекс має наземний паркінг на 100 місць по всьому периметру ТЦ. Хороша транспортна доступність робить ТЦ однаково привабливим для населення, що користується як особистим, так і громадським транспортом.

Систематизація основних груп товарів в споживчі комплекси – перша і обов’язкова умова побудови концепції обслуговування покупців в торгово-розважальному комплексі.

Приміщення торгового центру оснащені сучасними інженерними та технологічними системами, що відповідають європейським стандартам торгового бізнесу та сприяють комфортній роботі та підвищенню ефективності продажу.
Загальна площа ТЦ становить 6 570 кв.м.; торгова площа – 3 650 кв.м.

Торговий центр «Варшавський» не має аналогів в Луцьку. Сучасний дизайн та раціональне зонування створюють атмосферу затишку та роблять час, проведений в ТЦ, довгим та приємним.

Концепція ТЦ забезпечує «однорідність» пропозиції за рахунок підбору орендаторів, котрі пропонують товарний асортимент в єдиній ціновій категорії, що дозволяє сформувати потік елітних покупців, а також покупців з середнім прибутком. Основна мотивація відвідувачів: робити покупки в «Варшавському» - престижно та зручно.

Торговий центр «Варшавський» - стильний, популярний та престижний торговий центр.www.warshavskiy.com.ua

09.10.2008 р. 


07.11.2008 р.


10.12.2008 р.


20.12.2008 р.
Copyright © 2008