8 (066) 877-06-70
Главная КОНТАКТИ Мапа сайту
Megadevelopment
ПРО КОМПАНІЮ ПОСЛУГИ ПРОЕКТИ
ОФІСНІ ЦЕНТРИ
м. КИЄВА
Ru Ua En
КОНТАКТИ
Megadevelopment
НОВИНИ
КОМАНДА
ПАРТНЕРИ
ВАКАНСІІ
1008
Головна сторінка > Про компанію > Команда

Команда

Персонал – один з найважливіших факторів функціонування будь-якої компанії, її головне нематеріальне багатство. Якість трудових ресурсів в першу чергу визначає рівень роботи організації та якість послуг.

Компанія MEGADEVELOPMENT з’явилася на ринку управляючих компаній недавно, але вже встигла заявити про себе як про компанію, що стрімко розвивається. В її управлінні знаходиться понад 5 об’єктів нерухомості.

Працівники компанії мають багаторічний досвід роботи в галузі аналітики, будівництва, проектування, менеджменту та моніторингу. Команда спеціалістів має навички роботи в галузі будівельного менеджменту, з нами співпрацюють кращі архітектурні майстерні, підрядні організації та постачальники обладнання.

Команда працівників компанії MEGADEVELOPMENT гарантує клієнтам професіоналізм, надійність, оперативність. Індивідуальний підхід до замовника дає можливість розвивати будівельний менеджмент в різних сферах – офісні центри, складські та логістичні центри, житлові комплекси, розважальні центри, індивідуальна забудова та ін.

Команда професіоналів прагне закріпити ділові стосунки з партнерами для досягнення всіх поставлених цілей. Ми пишаємося командним духом та дружньою атмосферою, котрі панують в нашому колективі. Прагнення до кращого – запорука нашого успіху в майбутньому.

Copyright © 2008